دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل شما، باید زیبا،راحت و مطابق سلیقه اتان باشد. خیلی از ما دوست داریم که منزلی زیبا داشته باشیم، اما گاهی برایمان سخت میشود که دکوراسیون منزلمان را مطابق آنچه که دوست داریم و تصور میکنیم چیدمان کنیم. گاهی سالها میگذرد و دوست داریم تغییراتی در منزل به وجود بیاوریم. مثلا دیوارهای لخت و خالی را به زیبایی تزئین کنیم یا کانتر اُپن آشپزخانه را طوری تزئین کنیم که زیبا باشد و یا در حمام و دستشویی تغییراتی به وجود آوریم. اما نمیدانیم چگونه؟ از کجا شروع کنیم؟ یا از هزینه های بالا میترسیم. باید بدانیم داشتن منزلی زیبا لزوما هزینه گزاف نمیخواهد. حتما شما هم خانه هایی دیده اید که در عین سادگی بسیار زیبا هستند بدون آنکه هزینه بالایی در آنها انجام شده باشد و یا بلعکس خانه ای که همه وسایل آن لوکس و گران قیمت است، اما در مجموع زیبایی ندارد. در حقیقت برای داشتن منزلی زیبا باید نکاتی را رعایت کنیم که کمی تخصصی هستند. در ادامه در مورد این نکات بخوانید، یا از متخصصان طراحی داخلی ست-شید سوال کنید. به صفحه شخصی طراحان ست-شید مراجعه کنید و از آنها سوال بپرسید. شما شایسته آن هستید که دکوراسیونی بسیار زیبا در منزل خود داشته باشید، پس همین حالا اقدام کنید.

SetShid/ سِت-شید

قیمت کل کالاها : 19,100,000

قفسه‌ها، کتابخانه‌ها، بوفه‌ها کمک می‌کنند که بتونید وسایل دکوری و تزیینی، تابلوها، کتاب‌ها و ... رو نظم بدین. و همچنینی کلی وسیله دکوری خوشگل که نمیدونید کجای خونه میتونید بزارید رو تو قفسه بچینید و دیزاین خوشگلی داشته باشید. اگر از دسته آدم‌های اهل مطالعه و کتاب خوندن هستین، می‌تونید بعضی از طبقات قفسه، بوفه، دکورو یا کتابخانه رو به کتاب‌های با ارزشتون اختصاص بدین. کنار فضای نشیمن و یا فضای ما بین نشیمن و پذیرایی جای مناسبی برای قفسه، کتابخانه یا بوفه شماست. که به خوبی می‌تونه بخشی از دکوراسیون خونتون باشه. قفسه‌ها در بخش پایینی شون کشو یا کمد دارند که جای خوبی برای گذاشتن وسایل اضافی و یا وسایلی هست که نمی‌خواین جلوی دید باشه. نکته آخر اینکه دقت کنید رنگ و طرح چوب قفسه‌تون با رنگ چوب دیگر وسایل چوبی، یکی باشه تا کل چیدمان شما هماهنگ و زیبا بنظر بیاد. با کلیک بر هر کدام از اجراءِ ستِ بالا، می توانید اطلاعات خرید آنها را به دست آورید. اگر همچنان در انتخاب کردن مشکل داشتید می‌تویند اطلاعات خود را از قسمت طراحان وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سها هنردوست

در بسیاری از کشورها سبک انگلیش هوم(خانه انگلیسی) را مناسب دکوراسیون منزل عروس میدانند. لطافت و زیبایی این سبک با رنگهای صورتی و گاهی آبی ملایم باعث میشود که این سبک را برای دکوراسیون منزل عروس خانم ها مناسب بدانند. گاهی اوقات این رنگهای ملایم و این نقوش گلدارِ زیبا در حدِ یک تم، و فقط برای شب مراسم و برای تزئینات منزل استفاده می شود. و گاهی هم کل خانه به طور دائم به این سبک طراحی می شود. اما، این سبکِ دکوراسیون فقط برای منزل عروس نیست. خیلی اوقات خانه ای شیک و کلاسیک را میبینید که به این سبک دیزاین شده. هرچه تمِ کلاسیک مبلمان زیاد شود، طراحی وزین تر می شود و میتوان این سبک را برای دکوراسیون منزل افراد میانسال هم استفاده کرد. سفید و صورتی و بعضی اوقات آبی ملایم رنگهای اختصاصی این سبک هستند. اگر از من سوال داشتید در صفحه اختصاصی خودم در همین وبسایت سوالتون رو مطرح کنید، خوشحال میشم که جواب بدم.

سها هنردوست

زرد خردلی یا اکر ترکیب بسیار مناسبی برای آبی است. در ستِ دکوراسیون قبلی، توضیح دادیم که چرا رنگِ آبی برای دکوراسیون منزل عروس خانم های جوان مناسب است. اما، خیلی از ما دوست داریم که دکوراسیون خانه امان ترکیبی از رنگها باشد. زرد خردلی با آبی فضایی شاد و ملایم درست میکند که آرامش و زیبایی و نشاط را با هم به منزل شما می آورد. دقت کنید که رنگی که ترکیب میکنید، در توناژهای مختلف(معمولا تیره تر) میتواند برای کف یا تکه ای از دیوار هم استفاده شود. پس باید خیلی دقت کنید که مثلا رنگ قهوه ای که برای کف به کار میبرید در همین توناژ باشد. (قرمزی کمتر و زردی بیشتر داشته باشد). اگر از آن دسته عروسها هستید، که دوست دارند فضایی آرام ،مدرن و بانشاط برای دکوراسیون منزلشان انتخاب کنند، این ستِ دکوراسیون منزل مناسب شماست. اگر سوال بیشتر داشتید در صفحه شخصی من روی همین وبسایت بپرسید! یا بگویید چه رنگها یا استایلی را دوست دارید تا برای شما ست دکوراسیونی به آن رنگ یا استایل طراحی کنم. 

AjaxLoader