دکوراسیون منزل ایرانی

گاهی دلمان برای اصالت خانه های ایرانی تنگ میشود. خانه هایی که راحت و زیبا بود و پر از گرمی و انرژی. اگر به دنبال این ویژگی ها هستید، صفحه دکوراسیون منزل ایرانی را ببینید. از ویژگی های دکوراسیون منزل، به سبک ایرانی، ترکیب رنگهای گرم و شاد است. برای دکوراسیون منزل خود به این سبک حتما از فرش های ایرانی با نقوش منحصر به فرد آن یا از گلیم و گبه هایی با رنگهای گرم و شاد استفاده کنید. مبلمان شما، میتواند مدرن، ساده و تک رنگ باشد. شیشه های رنگی تزئینی که در خانه های قدیمی ایرانی روی پنجره های ارسی خودنمایی میکردند هم از ویژگی های اصلی منزل های ایرانی قدیمی بودند. امروزه میتوان از قاب یا آینه های کوچک با رنگهای شاد و متنوع، به جای آنها استفاده کرد. یا لوسترهای مدرن، با حبابهای شیشه ای رنگی... دکوراسیون منزل به سبک ایرانی، یکی از بهترین انتخابهایی است که زیبایی و اصالت را همزمان به منزل شما می آورد.

SetShid/ سِت-شید

قیمت کل کالاها : 19,100,000

قفسه‌ها، کتابخانه‌ها، بوفه‌ها کمک می‌کنند که بتونید وسایل دکوری و تزیینی، تابلوها، کتاب‌ها و ... رو نظم بدین. و همچنینی کلی وسیله دکوری خوشگل که نمیدونید کجای خونه میتونید بزارید رو تو قفسه بچینید و دیزاین خوشگلی داشته باشید. اگر از دسته آدم‌های اهل مطالعه و کتاب خوندن هستین، می‌تونید بعضی از طبقات قفسه، بوفه، دکورو یا کتابخانه رو به کتاب‌های با ارزشتون اختصاص بدین. کنار فضای نشیمن و یا فضای ما بین نشیمن و پذیرایی جای مناسبی برای قفسه، کتابخانه یا بوفه شماست. که به خوبی می‌تونه بخشی از دکوراسیون خونتون باشه. قفسه‌ها در بخش پایینی شون کشو یا کمد دارند که جای خوبی برای گذاشتن وسایل اضافی و یا وسایلی هست که نمی‌خواین جلوی دید باشه. نکته آخر اینکه دقت کنید رنگ و طرح چوب قفسه‌تون با رنگ چوب دیگر وسایل چوبی، یکی باشه تا کل چیدمان شما هماهنگ و زیبا بنظر بیاد. با کلیک بر هر کدام از اجراءِ ستِ بالا، می توانید اطلاعات خرید آنها را به دست آورید. اگر همچنان در انتخاب کردن مشکل داشتید می‌تویند اطلاعات خود را از قسمت طراحان وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سها هنردوست

حال و هوای خانه های ایرانی در منزل های امروزی هم میشود، پیدا شود. با همین اسباب و اساسیه ساده و بعضاٌ مدرن، می توان، منزلی ایرانی داشت. اما، چه ویژگی هایی میتوان برای دکوراسیون منزلمان انتخاب کرد، تا هال و هوای منزل های ایرانی را به آن بدهیم؟ یکی از مهمترین این ویژگی ها، انتخاب رنگ است. شما برای آنکه به دکوراسیون منزل خود حال و هوای ایرانی بدهید باید رنگهایی که متعلق به پالت طرحهای معماری ایرانی هستند، را انتخاب کنید. به نقوش فرشها،بناهای قدیمی یا حتی لباسهای سنتی نگاه کنید! اغلب ترکیب رنگهای متضاد، طرحی شاد به وجود آورده است. حقیقت آن است که اگر بخواهید به این ترکیب رنگی متضاد، ترکیب نقوش متعدد را هم اضافه کنید، کار بسیار بسیار سختی را در پیش دارید و اغلب اگر به دست هنرمندان قهار این رشته، انجام نشود، خانه ای شلوغ با ظاهری نامنظم نصیبتان می شود. همان طور که مشاهده میکنید، در ستِ بالا، فرش و یک مبلِ تک نفره،نقش دار انتخاب شده! با کلیک بر هر کدام از اجراءِ ستِ بالا، می توانید اطلاعات خرید آنها را به دست آورید. برای مشورت با طراحان ما اطلاعات خود را در قسمت طراحان ثبت کنید.

AjaxLoader