دکوراسیون منزل مدرن

بسیاری از ما معتقدیم که زیبایی در سادگیست و خانه هایی شیک به دور از زرق و برق و تزئینات زیادی می پسندیم. دکوراسیون منزل به سبک مدرن ، برای افرادی که چنین سلیقه ای دارند مناسب است. برای دکوراسیون منزل های مدرن، باید ترکیب یک، دو یا نهایتا سه رنگ را انتخاب کنید. مبلمان ساده و راحت و مکعبی شکل مناسب دکوراسیون منزل های مدرن است. معمولا زمینه فضاهایی به سبک مدرن، خنثی است.پارچه ها نقش و طرحی ندارند و یا نقوش پارچه مبلها و پرده ها و همچنین نقوش فرشها، ساده و هندسی است. تابلوها و وسایل تزئینی هم از همین قاعده پیروی می کنند. یا طرحی ندارند یا شکلهای ساده هندسی دارند، تابلوهایی با طرحهای طبیعت، انسان و ... مناسب دکوراسیون منزل های مدرن نیستند. سادگی، زیبایی و شیک بودن از ویژگی های دکوراسیون به سبک مدرن است.

SetShid/ سِت-شید

قیمت کل کالاها : 15,100,000

یادتون باشه اگر سبک مدرن و یا هر سبک دیگه ای رو برای دکوراسیون منزل‌تون انتخاب کردین، پای انتخاب تون بمونید و همه وسایل رو از انتخاب مبلمان، اکسسوری گرفته تا پرده و وسایل چوبی رو با توجه به همون سبک انتخاب کنید. همینطور که میبینید، سِت زیر رو به سبک مدرن چیده شده و این سبک نه تنها در انتخاب مبلمان، بلکه در وسایل تزیینی، نورپردازی، تابلوها و ... رعایت شده است. اینکه شما در انتخاب یک سبکِ واحد بمانید کمک می‌کند که دکوراسیون منزل شما هارمونی داشته باشد. نکته‌ی دیگه‌ای که خیلی مهمه، انتخاب رنگه، شما می‌تونید حداکثر 2 الی 3 رنگ رو انتخاب کنید و توجه کنید که این رنگ‌ها در تمام بخش های دکوراسیون منزل شما بچرخد. مثلا؛ در این سِت طیف رنگ زرد و خاکستری انتخاب شده است. همینطور که میبینید طیف رنگ زرد(زرد، کرم، کرم چرک و ...) د رمبل تک، تابلوی بالای آن، دو مبل تک دیگرآ آباژور، لوستر به کار رفته و رنگ خاکستری در مبل راحتی ال، کوسن‌ها، تابلوها و فرش بکار رفته. چرخش رنگ مساله‌ای جدا از انتخاب رنگ است. همانطور که میبینید چرخش رنگ باعث می‌شود که دکوراسیون هماهنگی داشته باشیم که بنظرمان دلپذیر و چشم نواز بیاید. با کلیک بر هر کدام از اجراءِ ستِ بالا، می توانید اطلاعات خرید آنها را به دست آورید. اگر همچنان در انتخاب کردن مشکل داشتید می‌تویند اطلاعات خود را از قسمت طراحان وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

SetShid/ سِت-شید

راهنمایی برای کسانی که خانه اولشان را می خواهند دکور کنند: شما به تعداد زیادی از مبلمان برای کامل بودن یک فضا ، نیاز ندارید. در حقیقت مبلمان تنها بخش کوچکی از همه چیزهاییست که یک محیط و فضای خوب را شکل می دهد.شما تنها با چرخ زدن در بلاگ های دکوراسیون داخلی می تونید به این درک برسید که خیلی از فضاهای جذاب و خوب که توسط طراحان طراحی می شوند تنها حجم کمی از مبلمان را در خود دارند.این به همان حرفی که در نکته اول گفتم هم بر می گردد یعنی "کم کم مبله کردن" بهترین کار ممکن است که می توانید درمورد فضای خود انجام دهید.شما با این کار به بالانسی که می خواهید در فضا داشته باشید می رسید. بدلیل اینکه شما سلیقه ،نیازهایتان و تجربه تان را به مرور زمان بدست میارید و آن را روی خانه تان اعمال می کنید. این طرح یک نمونه کامل از ترکیب اجزای جذاب با سادگی طراحی مینیمال دیده می شود.برای چیدن چنین دکوری امکان ندارد بتوان یکروزه به جواب رسید.

SetShid/ سِت-شید

راهنمایی برای کسانی که خانه اولشان را می خواهند دکور کنند: -همه وسایل را یک روزه تهیه نکنید. اولین آپارتمان شما مثل یک لوح سفید می مونه و می تونه پر کردن اون با انواع و اقسام مبلمان فوق العاده، خیلی وسوه کننده باشه ولی درست مثل خیلی امور دیگه دکور کردن خانه تان می تواند طی زمان بیشتر و با تامل بیشتر انجام شود. همیشه به یاد داشته باشید که شما در اصل در ابتدای زندگی در اولین آپارتمانتان فقط به وسایل بسیار ضروری احتیاج دارید.برای تهیه سایر وسایلتون بهتره یه کم به خودتون و خونه تون زمان بدید و کم کم و در طی زندگی در خانه تان به نتیجه خرید آن ها برسید. توصیه ما به شما: مینیمال باشد تا بوانید تغییرات را بیشتر ببینید و حس کنید. این کاناپه مینیمال را می تونید از "ایکیا" خریداری کنید.ساده و خنثی است و با هرچیزی ست می شود: http://www.parsebazar.com/%D8%A7%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%A7/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%BE%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%A7-stocksund.html میز ساده دایره شکل که مناسب این فضاست.پیشنهاد ست شید: https://www.instagram.com/p/BSJSdenBtxC/?taken-by=asemanehgallery

عارفه امامی

استفاده از رنگ های تیره برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل می تواند خانه ای متفاوت را برای شما رقم بزند. اگر چه امروزه در اکثر خانه ها استفاده از رنگ های روشن و شاد برای دکوراسیون داخلی منزل حرف اول را می زند اما این رنگ های تیره هستند که همواره طرفداران پرو پا قرصی را به دنبال خود میکشند. هر چند این طرفداران اندک هستند و خاص! برخی ها معتقدند استفاده از رنگ های تیره باعث کوچک نشان دادن محیط می شود اما من معتقدم استفاده از رنگ های تیره می تواتند با بهره گیری از نور پردازی های مناسب و به جا محیط پیرامون را بزرگتر و شیکتر نشان دهد.به یاد داشته باشید طراحی دکوراسیون داخلی منزل با رنگ های تیره همان قدر که می تواند خانه ی شما را خاص و زیبا نماید با انتخاب نا درست ترکیب رنگ ها و نورپردازی نامناسب خانه ی شما را دلگیر و کسالت بار می نماید. در نتیجه برای انتخاب رنگ ها و ایجاد نورپردازی ایده آل دقت زیادی به خرج دهید.

AjaxLoader