شاد و شلوغ

اگر هنر مند هستید ، حتما از دیواری که سراسر رنگ است و نقاشی های متنوع بر آن قرار گرفته لذت می برید. انگار خانه ی تان گالری نقاشی است و شما هر روز می توانید در یکی از آن ها غرق خیال شوید. البته چنین دیواری بهتر است با سقفی بلند همراه باشد تا چشم را به سمت بالا هدایت کند و بر دلبازی خانه تاکید داشته باشد. همانطور که می بینید نیازی نیست یک رنگ را انتخاب کنید و به هیچ وجه از آن کوتاه نیایید و از سقف تا نوک پایه مبل را سراسر از همان رنگ استفاده کنید . بلکه می توانید دررنگ و در جنس و حتی در نوع مبلها و فش ها تنوع و جسارت به خرج دهید.

ست های مشابه با شاد و شلوغ

دکوراسیون منزل ایرانی مدرن
SetShid/ سِت-شید

SetShid/ سِت-شید

قیمت کل کالاها : 19,100,000

قفسه‌ها، کتابخانه‌ها، بوفه‌ها کمک می‌کنند که بتونید وسایل دکوری و تزیینی، تابلوها، کتاب‌ها و ... رو نظم بدین. و همچنینی کلی وسیله دکوری خوشگل که نمیدونید کجای خونه میتونید بزارید رو تو قفسه بچینید و دیزاین خوشگلی داشته باشید. اگر از دسته آدم‌های اهل مطالعه و کتاب خوندن هستین، می‌تونید بعضی از طبقات قفسه، بوفه، دکورو یا کتابخانه رو به کتاب‌های با ارزشتون اختصاص بدین. کنار فضای نشیمن و یا فضای ما بین نشیمن و پذیرایی جای مناسبی برای قفسه، کتابخانه یا بوفه شماست. که به خوبی می‌تونه بخشی از دکوراسیون خونتون باشه. قفسه‌ها در بخش پایینی شون کشو یا کمد دارند که جای خوبی برای گذاشتن وسایل اضافی و یا وسایلی هست که نمی‌خواین جلوی دید باشه. نکته آخر اینکه دقت کنید رنگ و طرح چوب قفسه‌تون با رنگ چوب دیگر وسایل چوبی، یکی باشه تا کل چیدمان شما هماهنگ و زیبا بنظر بیاد. با کلیک بر هر کدام از اجراءِ ستِ بالا، می توانید اطلاعات خرید آنها را به دست آورید. اگر همچنان در انتخاب کردن مشکل داشتید می‌تویند اطلاعات خود را از قسمت طراحان وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

دکوراسیون منزل ایرانی مدرن
سها هنردوست

سها هنردوست

حال و هوای خانه های ایرانی در منزل های امروزی هم میشود، پیدا شود. با همین اسباب و اساسیه ساده و بعضاٌ مدرن، می توان، منزلی ایرانی داشت. اما، چه ویژگی هایی میتوان برای دکوراسیون منزلمان انتخاب کرد، تا هال و هوای منزل های ایرانی را به آن بدهیم؟ یکی از مهمترین این ویژگی ها، انتخاب رنگ است. شما برای آنکه به دکوراسیون منزل خود حال و هوای ایرانی بدهید باید رنگهایی که متعلق به پالت طرحهای معماری ایرانی هستند، را انتخاب کنید. به نقوش فرشها،بناهای قدیمی یا حتی لباسهای سنتی نگاه کنید! اغلب ترکیب رنگهای متضاد، طرحی شاد به وجود آورده است. حقیقت آن است که اگر بخواهید به این ترکیب رنگی متضاد، ترکیب نقوش متعدد را هم اضافه کنید، کار بسیار بسیار سختی را در پیش دارید و اغلب اگر به دست هنرمندان قهار این رشته، انجام نشود، خانه ای شلوغ با ظاهری نامنظم نصیبتان می شود. همان طور که مشاهده میکنید، در ستِ بالا، فرش و یک مبلِ تک نفره،نقش دار انتخاب شده! با کلیک بر هر کدام از اجراءِ ستِ بالا، می توانید اطلاعات خرید آنها را به دست آورید. برای مشورت با طراحان ما اطلاعات خود را در قسمت طراحان ثبت کنید.

AjaxLoader